Komunikat dla rodziców

Przypominamy o obowiązku przyprowadzania do przedszkola wyłącznie dzieci zdrowych!!!

Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną dzieci nawet z lekkimi objawami infekcji (tj. katar, kaszel, ból gardła, przebyta biegunka) powinny zostać w domu!!!

Święto Szefa Kuchni

Zawsze można znaleźć zapach zapachów, które Pani Anetka gotuje. Najbardziej prestiżowe restauracje w Paryżu ponoszą straty, ponieważ nie pracujesz dla nich. Kucharz to twoje powołanie.

Pani Anetko ! Przyjmij więc w tym dniu nasze skromne życzenia smacznego życia, słodkiej miłości, karmelizowanego zdrowia, pachnących inspiracji i luźnych kreatywnych pomysłów. Tego dnia przedszkolaki zaprosiły Panią Anetkę na salę, aby podziękować za pyszne śniadania, obiadki, podwieczorki oraz wręczyły słodki upominek i głośno zaśpiewały sto lat. Szefowa kuchni poczęstowała wszystkie dzieciaczki pysznymi słodyczami.

To był cudowny i wspaniały dzień w przedszkolu.