Aktualności

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju oraz wytycznymi sanitarnymi nie odbyło się jak co roku oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego z udziałem Pana Dyrektora Roberta Madeja.

Spotkania informacyjne z wychowawcami w wyznaczonych salach poprzedziła Msza Święta, która rozpoczęła się o godzinie 8.00. Po jej zakończeniu dzieci wraz z rodzicami udali się do przedszkola. Nauczyciele w poszczególnych grupach powitali zebranych rodziców i dzieci, zwrócili uwagę na obostrzenia sanitarne i prosili o ich przestrzeganie.

Serdecznie witamy po wakacjach wszystkich przedszkolaków i ich rodziców, jak i te dzieci, które po raz pierwszy do nas zawitały. Wszystkim dzieciom życzymy, aby czas spędzony w przedszkolu był wypełniony uśmiechem i wesołą zabawą, a rodzicom udanej współpracy z naszą placówkę.

Dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie w tym trudnym dla nas Wszystkich czasie.

© 2020 Przedszkole w Bobrowej. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme