Komunikat dla rodziców

Przypominamy o obowiązku przyprowadzania do przedszkola wyłącznie dzieci zdrowych!!!

Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną dzieci nawet z lekkimi objawami infekcji (tj. katar, kaszel, ból gardła, przebyta biegunka) powinny zostać w domu!!!

Życzenia świąteczne

Św. Mikołaj w Przedszkolu

7 grudnia przedszkole odwiedził długo wyczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, siwą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek. To nie mógł być kto inny niż tylko Święty Mikołaj. Obdarował wszystkie dzieci pięknymi prezentami.

Mikołaju dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy za rok!

Rozstrzygnięcie konkursu „Moja wyjątkowa ozdoba choinkowa”

12 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Moja wyjątkowa ozdoba choinkowa”, gdzie w poszczególnych kategoriach wiekowych miejsca zajęli:

5, 6-latki:

I miejsce: Maksymilian Pikuła

II miejsce: Elena Róg

III miejsce: Karolina Bajor

4, 5-latki:

I miejsce Laura Cisło

II miejsce Anna Sądej

III miejsce Emilia Chwiej

3, 4-latki:

I miejsce Leon Golemo

II miejsce Wojciech Domaradzki

III miejsce Karol Dubiel

Gratulujemy! Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za udział w konkursie. Teraz serdecznie zapraszamy na kiermasz bożonarodzeniowy, z którego całość zebranych środków zostanie przekazana na leczenie dla Konrada Zawojowskiego.

Warsztaty zdobienia bombek

W zerówce odbyły się warsztaty zdobienia bombek choinkowych. Podczas warsztatów, w przedświątecznej, radosnej i ciepłej atmosferze dzieci samodzielnie przygotowały ozdoby, a mianowicie drewniane bombki. Była to niesamowicie kreatywna i pobudzająca wyobraźnie zabawa.

Tak unikatowych dzieł, które powstały w trakcie naszych zajęć, nie można kupić w żadnym sklepie! Jesteśmy przekonani, że własnoręcznie wykonane bombki będą się pięknie prezentować na choinach.

List do św. Mikołaja

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki. Starszaki nie mogąc się doczekać prezentów i wizyty św. Mikołaja postanowiły napisać do niego list.

Teraz pozostało nam już tylko czekać na rychłą wizytę Mikołaja w naszym przedszkolu.